Prezenterzy Emmy 2020 obejmują Oprah i Gabrielle Union

Zabawa

  • 72. ceremonia wręczenia nagród Emmy odbędzie się w niedzielę 20 września w ABC o godzinie 20:00. ET.
  • Nominacje zostały ogłoszone we wtorek, 28 lipca, z takimi programami jak Schitt's Creek , Martwy dla mnie , czarniawy i Niepewny uzyskiwanie miłości. HBO Strażnicy prowadzi paczkę z 26 nominacjami.
  • Wśród prelegentów znajdą się Oprah, Gabrielle Union i Issa Rae.
  • Oto programy, które musisz obejrzeć, aby być gotowym na ceremonię wręczenia nagród.

Zapowiada się, że będzie to bezprecedensowy sezon nagród. Nie z powodu nominacji, ale z powodu samych ceremonii.

powiązane historie Gwiazdy `` This Is Us Stars '' miały moment bliźniaczy Emmy Absolutnie najlepszy wygląd na czerwonym dywanie Emmy Przemówienie Emmy Jharrela Jerome'a ​​Drew łzy

Prowadzone przez Jimmy'ego Kimmela Emmy 2020 odbędą się wirtualnie w niedzielę 20 września w ABC o godzinie 20:00. ET. Oznacza to, że zarówno nominowani, jak i publiczność będą oglądać ze swoich domów, a także prezenterzy, którzy również dołączą do pokazu ze swoich kanap.

Podsumowując, nagroda Emmy 2020 nagrodziła różnorodne programy i aktorów, od dramatów historycznych o Ruch Wyzwolenia Kobiet i Brytyjska rodzina królewska do adaptacje komiksów z motywami politycznymi i soczyste adaptacje książek . Niektóre z naszych ulubionych, na przykład Schitt's Creek, Martwy dla mnie , i Niepewny , zdobyli nominacje. Wschodzące gwiazdy, takie jak Zendaya ( Euforia ) i Jeremy Pope ( Hollywood ) otrzymali również swoje pierwsze nominacje.



Tak więc, bez dalszych ceregieli, oto programy, wykonawcy i twórcy, którzy otrzymali nominacje do nagrody Emmy 2020. Dodatkowo prezenterzy, na których należy zwrócić uwagę.

Kiedy są nagrody Emmy 2020?

Emmy odbędzie się w niedzielę 20 września 2020 r. Od godziny 20:00. ET. Trzygodzinna wirtualna ceremonia będzie transmitowana na antenie ABC, a gospodarzem późnej nocy (i nominowany do nagrody Emmy) będzie Jimmy Kimmel.

Gdzie odbędą się nagrody Emmy 2020?

Podobnie jak wiele innych pokazów nagród w tym bezprecedensowym czasie, rozdanie nagród Emmy 2020 odbędzie się praktycznie zamiast typowego teatru Microsoft w Los Angeles.

Wśród prezentujących są Oprah i Gabrielle Union.

Pierwsza ogłoszona partia prezenterów obejmuje samą Oprah - a także Anthony Anderson, America Ferrera, Issa Rae, Gabrielle Union, J.J. Watt i Lena Waithe.

oprah Steve JenningsGetty Images

Oto nominowani do nagrody Emmy 2020.

Nominacje zostały ogłoszone we wtorek 28 lipca, a szereg pokazów, spektakli i twórców zostało docenionych za ich pracę w zeszłym roku. I tak: J. Lo i Shakiry niezapomniany pokaz Super Bowl Halftime też dostałem nominację.

Najlepszy aktor w serialu komediowym

Anthony Anderson ( czarniawy )
Don Cheadle ( Czarny poniedziałek )
Ted Danson ( Dobre miejsce )
Michael Douglas ( Metoda Kominsky'ego )
Eugene Levy ( Schitt's Creek )
Ramy Youssef ( Ramy )

Najlepsza aktorka w serialu komediowym

Christina Applegate ( Martwy dla mnie )
Rachel Brosnahan ( Cudowna pani Maisel )
Linda Cardellini ( Martwy dla mnie )
Catherine O'Hara ( Schitt's Creek )
Issa Rae ( Niepewny )
Tracee Ellis Ross ( czarniawy )

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym

Andre Braugher ( Brooklyn Nine-Nine )
Mahershala Ali ( Ramy )
Kenan Thompson (COM) Saturday Night Live )
Daniel Levy ( Schitt's Creek )
William Jackson Harper ( Dobre miejsce )
Alan Arkin ( Metoda Kominsky'ego )
Sterling K. Brown (Cudowna pani Maisel )
Tony Shaloub ( Cudowna pani Maisel )

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym

Betty Gilpin ( POŚWIATA )
Yvonne Orji ( Niepewny )
Kate McKinnon ( Saturday Night Live )
Cecily Strong ( Saturday Night Live )
Annie Murphy ( Schitt's Creek )
D'Arcy Carden ( Dobre miejsce )
Alex Borstein ( Cudowna pani Maisel )
Marin Hinkle ( Cudowna pani Maisel )

Najlepszy gościnny aktor w serialu komediowym

Fred Willard ( Nowoczesna rodzina )
Dev Patel ( Współczesna miłość )
Brad Pitt ( Saturday Night Live )
Adam Driver ( Saturday Night Live )
Eddie Murphy ( Saturday Night Live )
Luke Kirby ( Cudowna pani Maisel )

Najlepsza gościnnie aktorka w serialu komediowym

Angela Bassett ( Pokaz szkicu Czarnej Damy )
Maya Rudolph ( Saturday Night Live )
Phoebe Waller-Bridge ( Kłamstwo sobotniej nocy )
Maya Rudolph ( Dobre miejsce )
Wanda Sykes ( Cudowna pani Maisel )
Bette Midler ( Polityk )

Różne serie rozmów

The Daily Show z Trevorem Noah
Pełny przód z Samantha Bee
Jimmy Kimmel na żywo
Ostatni tydzień wieczorem z Johnem Oliverem
Późny pokaz ze Stephenem Colbertem

Najlepszy aktor w serialu dramatycznym

Jason Bateman ( Ozark )
Sterling K. Brown ( To my )
Steve Carrell ( Poranny program )
Bryan Cox ( Sukcesja )
Billy Porter ( Poza )
Jeremy Strong ( Sukcesja )

Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym

Jennifer Aniston ( Poranny program )
Olivia Coleman ( Korona )
Jodi Comer ( Zabijanie Ewy )
Laura Linney ( Ozark )
Sandra Oh ( Killing Eve)
Zendaya ( Euforia )

Znakomity program konkursowy

Zamaskowana piosenkarka
Nailed It!
Drag Race Ru Paula
Najlepszy szef kuchni
Głos

Najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie

Jeremy Irons ( Strażnicy )
Hugh Jackman ( Zła edukacja )
Paul Mescal ( Normalni ludzie )
Jeremy Pope ( Hollywood )
Mark Ruffalo ( Wiem, że to prawda )

Najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie

Cate Blanchett ( Pani America )
Shira Haas ( Nie ortodoksyjny )
Regina King ( Strażnicy )
Octavia Spencer ( Wykonane samodzielnie )
Kerry Washington ( Małe pożary wszędzie )

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym

Giancarlo Esposito ( Lepiej zawołaj Saula )
Nicholas Braun ( Sukcesja )
Kieran Culkin ( Sukcesja )
Matthew Macfayden ( Sukcesja )
Bradley Whitford ( Opowieść podręcznej )
Billy Crudup ( Poranny program )
Mark Duplass ( Poranny program )
Jeffrey Wright ( Westworld )

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym

Laura Dern ( Big Little Lies )
Meryl Strep ( Big Little Lies )
Fiona Shaw ( Zabijanie Ewy )
Julia Garner ( Ozark )
Sarah Snook ( Sukcesja )
Helena Bonham Carter ( Korona )
Samira Wiley ( Opowieść podręcznej )
Thandie Newton ( Westworld )

Najlepszy gościnny aktor w serialu dramatycznym

Andrew Scott ( Czarne lustro )
James Cromwell ( Sukcesja )
Giancarlo Esposito ( Mandalorianin )
Martin Krótki ( Poranny program )
Jason Bateman ( Obcy )
Ron Cephas Jones ( To my )

Wybitna gościnnie aktorka w serialu dramatycznym

Cicely Tyson ( Jak uniknąć morderstwa )
Laverne Cox ( Pomarańcz to nowa czerń )
Cherry Jones ( Sukcesja )
Harriet Walter ( Sukcesja )
Alexis Bledel ( Opowieść podręcznej )
Phylicia Rashad ( To my )

Znakomita seria limitowana

Małe pożary wszędzie
Pani America
Nie do wiary
Nie ortodoksyjny
Strażnicy

Znakomity serial komediowy

Ograniczyć entuzjazm
Martwy dla mnie
Dobre miejsce
Niepewny
Metoda Kominsky'ego
Cudowna pani Maisel
Schitt's Creek
Co robimy w cieniu

Znakomity serial dramatyczny

Lepiej zawołaj Saula
Korona
Opowieść podręcznej
Zabijanie Ewy
Mandalorianin
Ozark
Stranger Things
Sukcesja

Znakomity program rzeczywistości strukturalnej

Bardzo Brady Renovation
Antyki Roadshow
Miłość jest ślepa
Queer Eye
Zbiornik rekina

Znakomity program niestrukturalnej rzeczywistości

Amy Schumer uczy się gotować
Dopingować
Kevin Hart: Nie pieprzyć tego
RuPaul's Drag Race: Untucked
Były tu

Aby uzyskać pełną listę wszystkich nominacji, udaj się na Emmys.com .


Aby uzyskać więcej takich historii, zapisz się do naszego newslettera .

Ta zawartość jest tworzona i obsługiwana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści możesz znaleźć na stronie piano.io Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej